İnternetten Neler Satabilirim Diyenlere 2023 Yılı Önerileri

Ek İş Fikirleri, İnternetten Para Kazanmak

 

Online olarak yapılan ticaret hacmi her geçen gün giderek artmaktadır. Buna sebep olan şey insanların kolay yoldan yeni ürünlere ulaşabilmesidir. Ayrıca e-ticaret sitelerinin güvenlik açıdan tam donatılması sayesinde insanlar alışveriş yaparken daha çok güven duyurabiliyor. Ayrıca dışarıda bulamadığınız birçok şeyi internet üzerinden kolayca bulabilirsiniz. Siz de internetten neler satabilirim diyorsanız rehberi inceleyerek stratejiler geliştirebilirsiniz.

Hamileler İçin Giyim Kuşam Satışı

hamileler-icin-giyim-kusam-satarak-para-kazanmak

Birçok mağaza yeterli ilgi görmediği için hamile giyimi için pek fazla çeşit bulundurmamaktadır. Fakat elinizde fazla çeşit varsa internet üzerinden bunu satabilirsiniz. İnsanlar yakınlarında bulamadıkları hamile kıyafetleri internette en çok satılan ürünler arasındadır. Sadece hamileler değil hamilelik sonrası eşyaları da satabilirsiniz. Bebek giysileri, oyuncakları ve çocuk bakımında yardımcı olacak araç gereçler satarak iyi para kazanabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: El Becerinizi Kullanarak 2023 Yılında Para Kazanabileceğiniz Ek İşler

İnternetten Saat Satışı

internetten-saat-satisi-yapmak

İnternetten para kazanma fırsatı isteyenler saat satışına yönelmektedir. Her fiyat yelpazesinden saat çeşitleri bulunan internette, sizin için de bir yer mutlaka vardır. Uygun fiyat ve şık tasarımlı saatleriniz varsa hem komisyon alan sitelere ürünlerinizi koyabilir hem de İnstagram üzerinden satış yapabilirsiniz. Artık teknolojinin gelişmesi sayesinde akıllı saatlerde oldukça revaçta. Telefon görüşmesine imkan veren, adım sayan ve internete giren saatler bulunmaktadır.

Çanta Satışı Yapmak

internetten-canta-satmak-istiyorum

Milyon dolarlık bir ticaret hacmi bulunan internetten çanta satışı yapmak için ürünlerinizi hazır etmelisiniz. Toptancılara ulaşarak çantalara farklı yenilikler katıp satabilirsiniz. Rekabet fazla olmasına rağmen insanlara ulaşabilirseniz kar oranı büyüktür. Bazı web sitelerinde en çok satış yapılan ürünleri inceleyebilirsiniz. Bu sayede internette neler satabilirim sorusunun cevabını bulabilirsiniz. Ya da ilk başta çeşitliliği fazla tutarak, daha sonra satış oranına göre en çok satılanları bünyenizde tutabilirsiniz. Kadın el çantası ve sırt çantaları sıkça tercih edilenler arasında. Kendi yaptığınız çantaları da satmak güzel kazanç sunacaktır. İnternetten çanta satışı için detaylı rehberimizi okuyabilirsiniz.

Takı Aksesuar Satmak

internetten-aksesuar-satisi-yapmak

İnternetten neler satabilirim diyenler takı ve aksesuar satışını denemeyi düşünebilirler. Kadınları giyimine kuşamına ekstra dikkat ettiği için birden fazla takı satma ihtimaliniz bulunuyor. Ürünlerinizi hem web sitelerine hem de İnstagram veya Facebook’a koyarak satabilirsiniz. Bu işi hem kendiniz hem de profesyonel olarak yapabilirsiniz. Kolye, yüzük, bileklik ve bilezikler bunlardan sadece birkaçı.

İlginizi Çekebilir: Ek İş Yapmak İsteyenlere 2023 Yılında Altın Öğütler!

LEGO Satışı Yapmak

internetten-lego-satisi-yapmak

Dünyaca ünlü e-ticaret sitelerinden biri olan Amazon, özellikle LEGO satışı yaparak büyük karlar elde edebiliyor. Daha çok çocuklara hitap eden ürünlerden biri olsa da diğer oyuncaklara göre zeka geliştiren oyuncaklardan biri olduğu için tercih edilmektedir.

Telefon Aksesuarları Satmak

internetten-telefon-kilifi-satmak

Cep telefonlarının oldukça pahalı olduğu günümüzde neredeyse tüm telefon kullanıcıları bir kılıf kullanmaktadır. Siz de bu istatistikleri değerlendirerek, internetten para kazanma şansı yakalayabilirsiniz. Hafif ve depolanabilir olmasının yanı sıra telefon aksesuarları satma oranları yüksektir. Her bir kılıftan yüzde 100 kar etme olasılığınız bulunuyor. Fakat kılıfların kaliteli ve koruyucu olmasına dikkat etmelisiniz. Kılıfın yanı sıra şarj, usb kablosu ve telefon tutucuları da satabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  İş Fikirleri 2023: Ufkunuzu Açacak Karlı 100 Yeni İş Fikri

E-Kitap Satışı

internetten-e-book-satisi-yapmak

İster kendi yazdığınız kitapları ister farklı e-kitapları satarak para kazanabilirsiniz. Büyük bir Pazar payına sahip olan e-kitap satışı için birçok web sitesi bulunuyor. Ayrıca insanlar mobil cihazları üzerinden izleyebildiği için kitap okuma keyfi daha kolay oluyor. İnternetten neler satabilirim diyenler için biraz zaman gerektiren sektör olduğunu söylememiz gerek. E-kitap ile para kazanmak hakkında detaylı yazımızı okuyabilirsiniz.

İnternette En Çok Satılan Ürünler 2020

 • Spor kıyafetleri
 • minimal ürünler
 • Evcil hayvan ürünleri
 • Organik ürünler
 • Parti, organizasyon malzemeleri
 • Cep telefonları
 • Tekstil
 • Oyuncak
 • Ufak mobilya ürünleri
 • Ev dekor aksesuarları
 • Çiçekler
 • Hazır gıdalar

Bir cevap yazın