Müzik Dinleyerek Para Kazanmak | 2023 Yılında En Karlı 11 Site!

İnternetten Para Kazanmak

Müzik dinleyerek para kazanma son dönemin popüler ek işlerinden birisidir. Yüklü miktarda paralar kazanamasanız bile asıl işinizden arta kalan zamanda müzik dinleyerek, ay sonu faturalarınıza katkı sağlayabilirsiniz. İnternet üzerindeki müzik dinleyerek para kazandıran siteler, size belli başlı müzikleri dinleterek, bir nevi sizi değerlendirir. Böylelikle sektöre yeni girmiş sanatçılar sizin sayenizde tanıtabilirler. Siz de müzikleri dinleyerek beğenip beğenmediğinizi belirtiyorsunuz. Aşağıda bulunan siteleri inceleyerek, size uygun olana üye olabilirsiniz. Genellikle paypal ile ödeme yapan bu sitelere üye olurken ödeme şartlarını okumalısınız. Çünkü ülkemizde paypal kullanılmıyor.

İlginizi Çekebilir: En Faydalı ve Getirisi Yüksek İş Sektörü 2023: Keçi Sütü Üretimi Yapmak

1. Music Xray

musicxray-ile-para-kazanmak

Ücretsiz üyelikle başlayabileceğiniz bu site, yeni sanatçılarının albümlerini dinlemeye olanak sağlıyor. Sitede arşiv olanağı büyük olduğu için üye olur olmaz şarkıları dinlemeye başlayabilirsiz. Müzik dinleyerek para kazanmak için 5 dakikalık bir müzikten 10-15 cent kazanabilirsiniz. Dolar üzerinden ödeme yapan tüm bu siteler, iyi kazanç sağlayabilir. Bu sitede alt ödeme ise 20 dolardır.  Bunun yanında siteye referans kodlarıyla insanların üye olmasını sağlarsanız, başkalarının kazancından komisyon alabilirsiniz.

2. Cash4Minutes

cash4minutes-ile-para-kazanmak

İnternette birçok radyo sitesi bulunmaktadır. Cash4Minutes ise bu sitelere ziyaretçi sağlamaktadır. Örneğin herhangi bir radyo sitesi bu siteye başvurarak, bu siteye üye olan kişileri radyoya yönlendirme mantığıyla çalışır. Üye olan ziyaretçiler ise radyo kanallarından birini tercih ederek, müzik dinleyerek para kazanma fırsatı yakalayabilir.

İlginizi Çekebilir: Kitap Seslendirme 2023: Seslendir ve Sesinle Para Kazan!

3. Playlist Push

playlistpush-ile-para-kazanmak

Sanatçıların kısa sürede ünlü olma hayalleri için büyük fırsatı olan Plaslist Push, sanatçıların yanı sıra müzik dinleyerek para kazanmak isteyenlere de yardımcı oluyor. Siteye üye olan ziyaretçiler site üzerindeki çeşitli şarkıları ister dinleyebilir ister indirebilir. Ayrıca başka şarkılara yorum ve beğeninizi dile getirerek, ekstra kazanç sağlayabilirsiniz. Bu sitedeki tek nokta Spotify gibi ünlü müzik platformlarında en az 350-500 takipçi bulundurmanız gerekiyor.

4. RadioEarn

radio-earn-ile-para-kazanmak

Müzik dinleyerek para kazanma fırsatı sunan RadioEarn, web siteniz varsa entegre edebileceğiniz bir kod ile sitenizdeki ziyaretçiler üzerinde para kazanmanızı sağlar. Ya da tek başınıza 15 dakika boyunca dinlediğiniz her şarkıda ekstra puan sağlar. Ödemeler aylık olarak Paypal veya Bitcoin ile yapılmaktadır. Paypal ülkemizde yasak olduğu için Bitcoin tercih edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Kanaviçe Yapmak 2023 : Para Kazanmanın Kadınca 5 Yolu 

5. Hit Predictor

hit-predictor-ile-para-kazanmak

Yeni müzikleri büyük kitlelere ulaştırmak için kurulmuş olan Hit Predictor, hem sanatçılara hem ziyaretçilere bir nevi “müzik dinle para kazan” diyor. Sizin para kazanmanız için müzisyenler kendi şarkılarını dinletmek için siteye ön ödeme yapması gerekiyor. Bir nevi reklam gibi. Site üzerinde bulunan mağazada aylık olarak topladığınız puanları rahatlıkla harcayabilirsiniz. Ayrıca şarkılara yorumlar yaparak, kolay yoldan para kazanma şansı yakalayabilirsiniz.

6. Welocalize

welocalize-ile-para-kazanmak

Eğer İngilizceniz iyiyse diğer sitelerden farklı olarak söz yazarlığı yaparak kazançta sağlayabilirsiniz. Müzik dinleyerek para kazanma fırsatı sunan site size yapacağınız her şarkı çevirisinde 4 dolar kazanç veriyor. Siteyi kullanmayı bilmeyenler için ziyaret ettiğinizde tüm aşamalar videolu bir şekilde anlatılmıştır. Hem şarkı dinleme hem çeviri platformu olan Welocalize kullanıcılara çeşitli kazanç yöntemleri sağlıyor.

İlginizi Çekebilir: İş Fikirleri 2023: Ufkunuzu Açacak Karlı 100 Yeni İş Fikri

7. Research.fm

researchfm-ile-para-kazanmak

Sanatçıların yeni müziklerini tanıtması için iyi bir platform olan Research.fm radyoların bünyelerinde hangi şarkıları bulundurmasına yardımcı olacak fikirler verir. Şarkıları iyi olan müzisyenler kısa sürede patlayarak, insanlar tarafından tanınabilir. Puanlar karşılığında çeşitli müzikleri dinleyebileceğiniz site mobil uygulamasıyla da internetten para kazanma şansı sunuyor. Kazandığınız puanları ise amazon üzerinden hediye kartı olarak harcayabilirsiniz.

8. Uniquerewards

uniquere-rewards-ile-para-kazanmak

Müzik dinleyerek para kazanmak ve farklı yollarda kazanç sunan site, internet radyolarından size bildirim göndererek dinlemenizi ister. Alt ödeme limiti 20 dolar olan sitenin kazanç sağlama oranı yüksektir. Dinleyeceğiniz müzikler ise tamamen sizin ilgi alanınıza göre çıkmaktadır. Bunun sebebi siteye üye olurken sevdiğiniz müzikleri doldurmanız. Eğer tarafsız bir gözle tüm şarkıları dinleyerek yorum yaparsanız 10 cent kazanabilirsiniz. TL’ye çevirdiğinizde her şarkıdan 60 kuruş kazanabilirsiniz. 100 şarkıdan 60 TL kazanabilirsiniz.

9. Earnably

earnably-ile-para-kazanmak

Müzik dinleyerek para kazanmak için üye olabileceğiniz site ayrıca anketler ve videolardan da kazanç fırsatı sağlıyor. Farklı sitelerle işbirliği yapan site güvenilir bir izlenim sunuyor. Puanlarınızı dolara çevirerek, hediye çeki ve bitcoin olarak kazançlarınızı alabilirsiniz.

10. Slicethepie

Slicethepie-ile-para-kazanmak

Müzik dinleyerek para kazanma, video izleme, mekân incelemesi yapma gibi farklı seçenekler sunan site, nakit kazanç sunuyor. Tüm şarkıları en az bir buçuk dakika dinlemeli ve puan vermelisiniz. Sistem mantığını site üzerinden iyice inceleyerek, hiçbir fırsatı kaçırmayın. Alt ödeme limiti 10 dolar olan sitede her dinleme ve inceleme site sahipleri tarafından onaylanana kadar beklemek zorundasınız. Alt ödemeye ulaştığınızda Salı günleri para çekme talebi gönderebilirsiniz.

11. Radio Loyalty

Radio-Loyalty-ile-para-kazanmak

5 binin üzerindeki radyo istasyonu ve farklı şarkıcılara ait müzikleri barındıran web sitesi, puanlar ile ödeme yapmaktadır. Fakat nakit ödeme yerine hediye çeki kullanmaktadır. Üyelik ücretsiz olup, ay sonunda kazandığınız puanları Amazon gibi farklı web sitelerinde kullanabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın