Kanaviçe Yapmak 2023 : Para Kazanmanın Kadınca 5 Yolu !

Ek İş Fikirleri, İnternetten Para Kazanmak

 

Daha çok kadınlara hitap eden kanaviçe işi yapmak, evde oturarak para kazanma fırsatlarından birisidir. Kişisel hediyelik ürünlerin yanı sıra dekorasyon olarak kullanılan kanaviçeler girişimcilerin yeni hedefi haline geldi. Siz de kişiye özel kanaviçe tasarımları yaparak, bu işten iyi paralar kazanabilirsiniz. Keten bezi üzerine işlemeler yapılarak oluşturulan kanaviçeler şık görüntüsüyle insanları cezp etmektedir. Gelin kolay yoldan para kazanma fırsatı için örneklere bakalım.

Çarpı işi yapmak olarak da aranılan bu sektörde İnterneti ve sosyal medyayı iyi kullanmalısınız. Türk sanatlarının bir yansıması olarak günümüze kadar gelen sektörde iyi yerlere gelmek için yaratıcılığınızı kullanarak farklı şeyler ortaya çıkarmalısınız. Kanaviçe işi yapmak isteyenler daha çok estetik görünen yuvarlak şablonları tercih etmektedir. Bu sayede görüntü daha orantılı gözükmektedir. Fakat bunun yanında kumaşların ve elbiselerin üzerine de yapılabilmektedir. Nerede kullanacağınız hayal gücünüze kalmış.

İlginizi Çekebilir: Lokmacı Açmak 2023’de Lezzetli Paralar Kazandıracak!

1. Takılara Kanaviçe Yapmak

Kanaviçe-Taki

Takı yaparak para kazanmak isteyenler ek olarak takılara kanaviçe yapmayı düşünebilir. Her takı kadınlar için özel birer simge olduğundan dolayı bu tasarımlarla daha şık bir hale getirilebilir. Desen tercihiniz tamamen size kalmış. İster meyve, ister hayvan ister bir başkasının yüzünü desen haline getirerek çizebilirsiniz. Ya da tamamen soyut çalışabilirsiniz.

2. Doğum Günü İçin Kanaviçe Yapmak

dogum-gunu-icin-kanavice

Ailelerin en mutlu oldukları gün, bebeklerinin doğum günüdür. Bebeğinizin doğum gününü kutlamak için odasının süslerken doğum günü kanaviçesi yaparak, gelecek için bir hatıra bırakabilirsiniz. Özellikle bebeğiniz yeni doğduysa ismini ve doğum tarihini bu panoya kazıyarak, ölümsüz bir hatıra yapabilirsiniz. Ya da başka annelere satarak bu işten para kazanabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Facebook’tan Para Kazanmak İçin Püf Noktalar

3. Evli Çiftler İçin Kanaviçe Yapmak

evli-ciftler-icin-kanavice

İki sevgilinin en özel günü evlilik, düğün ve nişan gibi şeyler olur. Bu anları unutulmaz yapmak için birçok fotoğraf çektirerek, anılarını saklarlar. Siz de kanaviçe işi yapmak ve para kazanmak istiyorsanız, evlenecek çiftler için kanaviçeler tasarlayabilirsiniz. Tasarladığınız bu ürünleri internet üzerinden kolayca satabilirsiniz.

4. Kıyafete Kanaviçe Yapmak

elbiseler-icin-kanavice-yapmak

En sevdiğiniz kıyafete ekstradan güzellik katmayı kim istemez ki. Eğer kanaviçe işi yapmakta ustaysanız, minimal tasarımlarla kıyafetlerinize desenler yapabilirsiniz. Birkaç tasarım yaptıktan sonra örneklerini sosyal medya hesaplarınıza yükleyerek, reklamınızı yapabilirsiniz. Bu gibi şeyler çoğu zaman kulaktan kulağa bile yayılmaktadır. Dilerseniz önce tanıdıklarınıza ücretsiz kanaviçeler yaparak, insanların size gelmesini bekleyebilirsiniz. Dikkatli incelerseniz ünlü defilelerde bile kanaviçelerin bulunduğunu görebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: İnternetten Para Kazanmak | 2023 Yılı İçin En Etkili 74 Fikir

5. Çantaya Kanaviçe İşlemek

cantalar-icin-kanavice

Çantaya mükemmel renklerle bir kanaviçe yaparak, insanların kombin yapmasında yardımcı olabilirsiniz. Çanta boyutu ve modeli fark etmeksizin her birine farklı desenler işleyebilirsiniz. Zevk sahibi ve tasarımlarını severek yapan insanlar, akıllarına gelen her yolu deneyerek, yeteneklerinden para kazanabilir. Tabi ki pazarlama yeteneğinizde olursa daha iyi olacaktır.

İlginizi Çekebilir: İş Fikirleri 2023: Ufkunuzu Açacak Karlı 100 Yeni İş Fikri

Kanaviçe Yaparak Para Kazanma

Daha çok eskilerin modası olarak anılsa da yenilikçi tasarımlarıyla günümüze gelerek, ticaret yapmak isteyenler tarafından yeniden canlandırılmıştır. Büyük şehirlerde yaşıyor ve çevrenizin geniş olduğunu düşünüyorsanız kanaviçe yaparak para kazanmak sizin için çok kolay olacaktır. İnsanlar günümüzde yapaylıktan çok doğallığa önem verdiği için bu ürünler hem sağlıklı hem de güzel bir hediye olacaktır. Eğer satış yapacak insan bulmakta zorlanırım diye düşünüyorsanız, İnternet üzerinden firmalara başvurarak, onlara yaptığınız kanaviçeleri satabilirsiniz. Ürünleri ise genelde firmalar temin etmektedir. Dikiş konusunda el becerinize güveniyorsanız evde terzilik yapmak adlı yazımızı inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın