Evde Telefon Kılıfı Süsleme İşi ile Faturalarınızı Kolayca Ödeyin !

Ek İş Fikirleri, İnternetten Para Kazanmak

 

Artık günümüzde birçok genç ve yaşlının elinde cep telefonları bulunmaktadır. Akıllı diye nitelendirdiğimiz bu telefonlar, pahalı olduğu için korunma ihtiyacı duymaktadır. Bu nedenle telefon kılıfı satışı dünya çapında önemli işlerden bir tanesidir. Fakat bazı kılıflar ne kadar sağlam olsa da dış görünüş bakımından hoş durmayabiliyor. Bu nedenle telefon kılıfı süsleme işi yapmak son dönemlerde oldukça popülerleşti. Daha çok kadınların yaptığı bu iş erkekler tarafından da yapılabilmektedir. Ek iş yapmak istiyorum diyenler tarafından tercih eden ve el becerisine güvenen herkes kolay yoldan para kazanma şansı için bu işi deniyor. Daha çok hayal gücünüz kalan tasarım işi için malzemeleri birçok yerden alabilirsiniz.  Yani hem eğlenebilir hem tecrübe edebilir hem de para kazanabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: İş Fikirleri 2023: Ufkunuzu Açacak Karlı 100 Yeni İş Fikri

Telefon Kılıfı Süsleme

telefon-susleme-isi-yapmak

Malzemeleri satın almadan önce evde telefon kılıfı süsleme işi yapmak için nasıl bir tasarım kullanmanız gerektiğini düşünmelisiniz. Birçok insan tasarım konusunda kendi tarzını yansıtmaktadır. Fakat siz giyim kuşam renklerinden ve tasarımlarından örnek alarak nasıl bir şey çıkarmak istediğiniz kara verebilirsiniz. İnsanların en çok tercih ettiği ürünlere benzer tasarımlar yapabilirsiniz. Süsleme malzemelerini ise internet üzerinden çeşitli firmalardan temin edebilirsiniz. Telefon kılıfı satışı ülkemizde yüz binlerce gerçekleştiği için iş bulma olasılığınız çoktur.  İş bulamasanız bile internetten ve sosyal medya hesaplarınızdan yüksek satış yaparak internetten para kazanma şansı yakalayabilirsiniz.

Telefon Süsleme İşi Ne Kadar Kazandırır?

telefon-susleme

Telefon kılıfı süsleme işi yapmak için ister yurt dışından kılıf alabilir ister toptancılardan alabilirsiniz. Ucuza satın aldığınız kılıfları birazda el emeğiyle yüksek fiyatlara satabilirsiniz. Toptan olarak bir kılıfı 4-10 TL arasına satın alarak süsleme işi yaparak 20-30 TL arasına satabilirsiniz. Bu sizin pazarlama gücünüze göre değişebilmektedir. Ailenizle beraber çalışarak telefon süsleme işi yapmak daha kolay olacaktır. Alacağınız işe bağlı olarak aylık 750-2000 TL arası para kazanabilirsiniz. Sizi çok zengin etmese de ay sonu faturalarınıza katkı sağlayacaktır. Düşük sermayeli iş fikirleri ile bütçenize katkı sunmak istiyorsanız rehberimizi okuyabilirsiniz.

Bir cevap yazın