Arabaya Reklam Alarak Para Kazanmanın Pratik Yolu 2023

Ek İş Fikirleri

Günümüzde artık birçok kişinin kendine ait arabası bulunmaktadır. Hatta durumu iyi olanların birden fazla. Küreselleşen dünyanın hızlı akışı, insanlara araba sahibi olmayı vaat ediyor. Okula giderken, işe giderken, hastaneye giderken ve daha birçok işte araçlara mahkum oluyoruz. Birçok insan için fazla araba gereksiz masrafken bazıları için para kazanma yolları arasındadır. Yakıt fiyatları, vergiler, kasko, sigorta derken insanlar araba almaya uzak kalıyor. Fakat genellikle masraflı olan araçlar nasıl gelir kapısına dönüşüyor? Arabayla para kazanmak deyince herkesin aklına birkaç fikir gelmiştir. Fakat son dönemin en popüler fikirlerinden birisi de arabaya reklam alarak para kazanmaktır.

Arabaya Reklam Nasıl Alınır?

Masraflar yüzünden zorla satın aldığınız ve sadece zor durumlarda binmek zorunda kaldığınız aracınızı artık garajdan çıkarma vakti geldi. Daha önce arabalar üzerinde birçok resim ve telefon numarası görmüşsünüzdür. Bunlar kişisel aracına reklam alan kişilerdir. Yani araba yattığı yerden para kazanabiliyor. Arabaya reklam nasıl alınır? En çok kafa kurcalayan sorulardan birisidir. Bunun için reklam ajanslarına kendinizi ve aracınızı kaydettirebilirsiniz. Eğer aracınızla uyumlu bir reklam bulunduğunda sizinle iletişime geçeceklerdir.

İlginizi Çekebilir: Otomat İşi Yaparak Para Kazanmak, Maliyet, Kar Oranı, Gerekenler

Artık günümüzde tüm satışlar tanıtımlar reklamlar aracılığıyla dönüyor. Yani reklamın olduğu yerde yüklü paralar var demektir. Ajansa uğradığınızda bir anket dolduruyorsunuz. Bu ankette ne kadar yol gidiyorsunuz, daha çok nerelere uğruyorsunuz, marka, model ve araç yaşı gibi soruları cevaplandırıyorsunuz.  Böylelikle arabaya reklam alma ve para kazanma adımının ilkini tamamlıyorsunuz. Eğer uygun bir reklam bulunduğundan aracınız bir resimle kaplanıyor. Kısaca giydiriliyor. Daha sonra aracınıza takip sistemi takılarak, reklam verenin şartlarına uyumluluğunuz takip ediliyor. Arabaya resimli reklam giydirme veya araç yazı giydirme için öncelikle vergi mükellefi olmanız gerekiyor. Bunu sizin yerinize çalıştığınız firma da verebilir. Tabi bu şartları önceden belirlemelisiniz. Her halükarda karlı bir iştir. Sadece her zamanki yaptığınız şeyleri yaparak, para kazanacaksınız. Buna kim hayır diyebilir ki?

Arabaya Reklam Giydirmek

Bazı durumlarda araç üstü reklam verenler, aracınızın park halinde kalmasını veya belirli bir km yapmanızı isteyebilir. Bu şartları değerlendirebilirsiniz. Tam zamanlı işinden gerekli karı elde edemeyen herkes, eğer arabası varsa kolaylıkla bu işe girebilir. Kısacası gezerek para kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz..

Arabaya Reklam Alarak Kazanılan Para Miktarı

arabaya-reklam-alma-ve-para-kazanma

İşe girmeden önce herkesin aklına gelen para arabaya reklam alarak ne kadar para kazanılır? Oluyor. Bu firmadan firmaya değişiyor. Önemli bir markayla çalışıyorsanız, 1000 TL’ye kadar kazanabilirsiniz. Orta ölçekli bir işletmeden ise 250-500 TL arası kar oranı bulunmakta. Tüm teklifleri değerlendirerek siz de arabaya reklam alarak para kazanma şansınızı arttırabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  İş Fikirleri 2023: Ufkunuzu Açacak Karlı 100 Yeni İş Fikri

One thought on “Arabaya Reklam Alarak Para Kazanmanın Pratik Yolu 2023

  • mrb ankara 3 adet servis aracım bulunmaktadır. 2 adet otokar marka 2015 model otobüs, 1 adet 2018 model sprinter araçlar haftanın 5 günü bir çok semtte sehir halinde olmaktadırlar. Şartlar oluştu takdirde araçların üzerine reklam alabiliriz.

Bir cevap yazın