Patlamış Mısır Satarak Para Kazanma

Ek İş Fikirleri

Patlamış Mısır Satarak Para Kazanma

Herkesin sevdiği atıştırmalıklardan olan patlamış mısır, birçok kişinin sağlık sorunuyla yiyemediği bir besin olsa da para kazanma fırsatını hala büyük ölçüde sunuyor. Evlerin sıcak arkadaşı sinema filmlerininse vazgeçilmezi olan mısır, günümüzde hazır patlamış olarak marketlerde satılmaktadır. Öyle ki bazı insanlar mısır patlatmadan film karşısına oturamaz bile.

Pek çok ürüne hammadde olan mısır, yenilikçi anlayış ile çeşitli sunumlarda satılmaya başlanmıştır.  Özellikle gurme patlamış mısır bunlardan birisidir. Belki çoğu kişi adını bile ilk defa duyuyor olabilir. Farklı tatların harmanlanarak insanlara sunulduğu gurme patlamış mısır, kar oranı yüksek ek iş fikirleri arasındadır. Pazarlama tekniğinizi belirleyerek, ister torbada ister ambalajlarda satılabilmektedir. Seyyar olarak bile başlayacağınız bu iş ilerde bir dükkan sahibi olacağınız parayı kazandırabilir. Ayrıca bardakta süt mısır satışını da deneyebilirsiniz. Bununla alakalı rehberimizi okuyabilirsiniz.

Bardakta Süt Mısır Satarak Para Kazanma Fırsatı, Kar ve Maliyet

Gurme Patlamış Mısırı En Çok Nerede Satabilirim?

Satışları arttırabileceğiniz en büyük etken mekandır. Eğer işlek bir caddedeyseniz, insanlar sadece meraktan bile ürünlerinizin tadına bakacaktır. Gurme patlamış mısır satışı yaparak para kazanmanın diğer yolu çeşitli organizasyonları takip etmektedir. Bunlar düğün, fuar, konser gibi çeşitli aktivitelere olabilir. Dükkan açmadan önce mobil araçla işe başlayarak, kar oranını takip edebilirsiniz. İlk önce ürünlerinizi temin edeceğiniz bir firmayla anlaşmanız gerekiyor. Bunu internet üzerinden takip edebilirsiniz.

Makine, mısırlar, aromalar, ambalajlar ve ekipmanları temin ederek, işe hazırlanabilirsiniz. Satışlarınızı daha çok kişiye ulaştırmak istiyorsanız uygun fiyattan toplu olarak marketlere, bakkallara verebilirsiniz. Ya da AVM’lerde de satış yapabilirsiniz. Bunun yanında satışı çok olan bir dükkan ile anlaşarak biraz komisyon karşılığında onlara bağlı olarak kazanç sağlayabilirsiniz. Ülkemizde fazla yapılmayan bu iş, insanların merakını cezp edecektir. İnsanlar ilk başta bilmedikleri şeyleri tatmak istemezler. Bunun için öncelikle ücretsiz olarak tattırarak, insanlara fikir verebilirsiniz. Bir dükkan açacağınızda servis elemanı ve diğer personeller ile işi büyütebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: İnternetten Para Kazanmak | 2023 Yılı İçin En Etkili 74 Fikir

Gurme Patlamış Mısırdan Ne Kadar Kazanabilirim?

Gurme patlamış mısır satışı yaparak yüzde 500’e varan kazanç sağlayabilirsiniz. Normal mısırların bile satış fiyatını düşündüğünüzde bize hak vereceksiniz. Kar oranını yükseltmek için satış sunumlarınıza farklılık katabilirsiniz. Örneğin ilginç ambalajlar ve torbalar temin edebilirsiniz. Bu torbalara özel isimler yazdırabilirsiniz. İnsanlar her zaman kendilerini özel hissettiği şeylere para ödemeye bayılır. Gurme patlamış mısır satışı birçok insan için uygun işlerden birisidir. Fazla bilgi birikim gerektirmeyen bu iş sadece sunum yeteneğinize bakıyor. Bunun yanında lezzetli tatları yakalamalısınız. Her insanın ağız tadı farklı olduğu için herkese özel tatlar çıkarmak oldukça akıllıca olacaktır. Çoğu insan sadık müşteriniz olacaktır.

İlginizi Çekebilir: İş Fikirleri 2023: Ufkunuzu Açacak Karlı 100 Yeni İş Fikri

Bir cevap yazın