Simit Sarayı Bayilik Şartları 2021: Fiyatı, Detaylı, Nasıl Yapılır?

Bayilik Veren Firmalar

Ülkemizde sayısı giderek artan işletmelerden biri olan Simit Sarayı, herkesin bayilik veriyor mu diye sormasına neden olmuştur. Çünkü hem nezih bir ortam hem de lezzetli simitlerin satılması nedeniyle insanların ilgi odağı olmuştur. Markanın büyüme hedeflerini artırmak istemesi nedeniyle Simit sarayı bayilik şartları kolay bir hal almıştır. Dış görünüm bakımından tasarımı aynı olması için marka bu görünüşü kendi belirliyor.

Hem ürünleri sergilemek hem de üretim yapmak için yeterli bir alan bulunması gerekiyor. İç tasarım konusunda yine marka destek sunuyor. Ödeme noktası, masalar ve ürünlerin sergileneceği yer konusunda detaylı inceleme yapılıyor. Simit sarayı bayilik başvurusu ise internet üzerinden yapılabiliyor. Lokasyon incelendikten sonra size özel teklif yapılıyor. Fakat Simit Sarayı bayilik fiyatı ortalama 500-900 bin TL arasıdır diyebiliriz. Ayrıca mağaza açılışında kazancınızı artıracak yöntemler, uzmanlar tarafından size aktarılıyor.

Simit Sarayı Bayilik Nasıl Alınır?

 

  • Eğer cadde konseptinde Simit Sarayı bayilik istiyorsaız, çevrenin yoğun bir akışa sahip olması en önemli etkenlerdendir. Yayaların sık geçtiği ve alışveriş mekanlarının bulunduğu yerler markanın tercih sebebidir. Ayrıca dükkanın içi en az 150 metrekare, ön cephesinin genişliği en az 8 metre ve tavan yüksekliği minimum 3 metre olmalıdır.
  • Alışveriş merkezinde Simit sarayı bayilik alma ihtimalini düşünüyorsanız ana giriş kapısında bir dükkan tercihi tercih edilmektedir. Buranın fiziksel özellikleri ise 120 metrekare kapalı alan 3 metre tavan yüksekliği ve 8 metre ön cephe genişliğidir.
  • Kiosk konseptinde (Stand büfe) bir bayilik içinse metro istasyonları, avmler ve okullar gibi kalabalık yerler tercih edilmektedir. Markanın sağlayacağı ürünler ise bölgeden bölgeye değişiklik göstermektedir. Bu konseptin fiziksel özellikleri en az 20 metrekare yerleşim alanı, en az 3 cepheden servis yapabilmek ve elektrik, su gibi ihtiyaçların karşılanacağı bir yer olması gerekiyor.

 

simit-sarayi-Kiosk-bayilik

Simit Sarayı Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

 

  • Öncelikle simit sarayı bayiliği almak için genel merkezi şu numaradan arayabilirsiniz.– 0 212 398 0 398
  • Yapacağınız yatırım hakkında bir uzman ile görüşme yapma şansınız olacaktır
  • Daha sonra açmak istediğiniz mekan detaylıca uzmanlar tarafından incelenir.
  • Uzmanlar size özel bir teklif sunar ve kabul ettiğiniz takdirde istediğiniz süre boyunca sözleşme imzalayabilirsiniz.
  • Marka hedefini daima büyütmek istediği için yatırımınızı katlamak için eğitim desteği sağlar.
  • Daha sonra mağaza inşasına ve dekorasyonuna başlanır. Bayilik kazancı ise tamamen bölgeden bölgeye değişmektedir.

 

Bir cevap yazın