Burger King Bayilik Şartları 2021: Kazancı, Maliyeti

Bayilik Veren Firmalar

Burger king bayilik şartları, para kazanmak isteyen girişimcileri heyecanlandırmaktadır. 428 restorana sahip olan marka, bayilik alacaklardan farklı şartlar istemektedir. Öncelikle adayların başarıya aç hırslı bir girişimci olma özelliği aranmaktadır. Daha sonra bu işle daha önce uğraşmış olmaları önemlidir. En az 20 yıllık olarak yapılan kira sözleşmesi için bayilik alacak kişilerin lise mezunu olması gerekiyor. Burger King’in lezzetli yiyeceklerini her yere yaymak istiyorsanız yeterli maddi kaynağınızın da olup olmadığını kontrol etmektedirler.

Burger King Bayilik Veriyor Mu?

Evet, Burger King bayilik veriyor. Fakat yeterli şartları karşılamayadığınız durumlarda maalesef bayilik alamazsınız. Açılacak mekanın yerini markanın kendisi belirlediği için kurallarına uymalısınız. Yine dekorasyon, inşaat çalışması, personel ve diğer şeyler Burger King tarafından halledilmektedir. Kendi istediğiniz bir mekanda dükkan açmak istiyorsanız, bunu bildirmeli ve cevap beklemelisiniz.

Burger King bayilik almak için en önemli unsur iş yerinin kalabalık bir mekanda olmasıdır.  Okul, market, cadde gibi yerler özellikle seçilmektedir. Ayrıca müşteriyi teşvik edebilmek için mutlaka giriş katında bir yer olmalıdır. Burger King bayilik kazancı tam olarak belli olmasa da markanın dünyaca ünlü olması nedeniyle karınız 50 bin TL’nin üstünde olma ihtimali yüksektir. Çünkü marka para kazanma fırsatı sunan yerleri kendi tercih ettiği için sizin için de avantaj olacaktır.

  • Sadece mutfak ve dolaplar için 140 metrekare bir alan ayırmalısınız.
  • Burger King bayilik şartları arasında ödeme fiyatı 500.000 Dolar+ KDV’dir.
  • Bayilik ise TAB Gıda tarafından verimektedir.
  • Aylık net ciro üzerinden yüzde 13 telif hakkı ücreti alınmaktadır.
  • Toplam kapalı alan 300 giriş katı ise en az 120 metre kare olmalıdır.
  • Ön cephe 6.5 metre genişliğinde tavan yüksekliği ise en az 2.90 metre olmalıdır.

Bir cevap yazın